Orhan's Home Garden

Orhan’s Home Garden siz değerli hemşerilerimizin sahip çıkmaları neticesinde temelleri Tekirdağ merkezde atılmış bir Trakya markasıdır. Bu şirketin tek gayesi vardır oda ayrım yapmadan Trakya’nın her köşesine eşit hizmet vermektir.

Orhan’s Home Garden bahçe mobilyaları konusunda Trakya’da rakibi olmadığı gibi Türkiye genelinde ürün zenginliği bakımından da kesinlikle ilk beş’e girmektedir. Orhans Ofis Proje Home Garden 2000m2’lik kapalı alanda bahçe mobilyası ve ofis mobilyası ile Trakya’nın en büyük mağazasıdır. Hem tecrübesi hemde hizmet kadrosu ile 37 yaşında olan EKONOMİ A.Ş. kuruluşudur.

Trakya’da her türlü Ofis, Cafe, Restaurant, Çay Bahçeleri, ve Özel Villa’larınız için ücretsiz proje yaparak yüzlerce projeye imza attık ve atmaya devam edeceğiz. Proje Bizden Beğenmek Sizden

Misyonumuz

Orhan’s Home Garden olarak kurulduğumuzdan bu ya geçen sürede amacımız her sektörden müşterilerimizi kaliteli bahçe mobilyalarına en uygun fiyatlar ile ulaştırmak olmuştur.

Vizyonumuz

Bahçe mobilyasına dair aklınıza gelebilecek tüm ürün türlerini müşterilerimize ulaştırmaya devam ediyoruz. Öncelikli olarak Trakya ve sonrasında ise tüm Türkiye genelinde yapmış olduğumuz projeler yapacaklarımızın temennisidir.

Kurucu

Ekonomi Alışveriş Merkezi olarak 1983 yılında başlamış olduğumuz ticari hayatımıza bugün Tekirdağ’da toplam 10.000m² lik alanda hizmet veriyoruz. Tüm Türkiye ve dünyaya ise www.orhanshomegarden.com ile hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Ekonomi A.Ş. 29 yıl Kelebek Mobilya, 25 yıldır Bosch Beyaz Eşya Bayiliği, 15 yıldır Mondi Mobilya Bayiliği, 3 yıldır Bürotime ve 20 yılı aşkın bir süredir de Bahçe Mobilyaları sektöründe uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir.

Amacımız ihtiyaçları karşılayıp fark yaratmak ve bunu sevgiyle gerçekleştirmek… Orhan’s ile yolunuzun keşiseceği bir gün mutlaka olacaktır.

Sevgi ve Saygılarımızla

Erdoğan Orhan | Ekonomi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı
250,000+ Mutlu Müşteri

250,000+ Mutlu Müşteri

Satış öncesi ve satış sonrası olan desteğimiz ile her zaman müşterilerimizin yanınızdayız.

Trakya'nın Parlayan Yıldızı

Trakya'nın Parlayan Yıldızı

Bahçe Mobilyasında Kalitenin Adresi.

38 Yıllık Tecrübe

38 Yıllık Tecrübe

1983 yılından bu yana 38 yıldır sizleri kalite ile buluşturmanın sevincini yaşıyoruz.

Orhan's Mağaza Tanıtımı

Tekirdağ Süleymanpaşa Karadeniz Mahallesinde bulunan yeni mağazamızın tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kapat
Kapat

Cart (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor.